SORULARINIZA CEVAPLAR

1) Fermuarcim.com’dan aldığım ürünlerin kalitesi nasıldır?

Cevap: Fermuarcim.com bir EMR Fermuar iştirakidir ve ürünleri TSE, ISO 9000, Ekotex kalite belgeleri ile sertifikalandırılmıştır. Ayrıca ürünü beğenmemeniz durumunda koşulsuz bir şekilde iade edebilirsiniz.

2) Fermuarcim.com’a verdiğim sipariş ne zaman kargoya verilir?

Cevap: Fermuarcim.com sitesinde yer alan ürünlerin tamamı stokta hazır tutulan ve sevk edilmeyi bekleyen ürünlerden oluşmaktadır. Bu nedenle verdiğiniz sipariş aynı gün ya da en geç bir gün içerisinde kargoya teslim edilir.

3) Fermuarcim.com bana ne tür avantajlar sağlar?

Cevap: Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişler öncelikle anlaşmalı kargo firması tarafından en düşük fiyatla taşınmaktadır. Ayrıca sipariş ettiğiniz ürünlerin fiyatları ilk elden alışveriş yapmanızdan dolayı çok uygundur. Direkt olarak üreticiden aldığınız için ise yüksek kaliteli ve sağlamdır.

4) Sitedeki ürünlerin gerçekten istediğim ürün olup olmadığını nasıl anlarım?

Cevap: Fermuarcim.com’da ürün kodları daha rahat anlayabilmeniz için kullanıldığı yere göre sınıflandırılmıştır (Örneğin mont, ayakkabı, kot pantolon, etek vs.). Bu nedenle ürün seçim kolaylığı alışverişlerinizi hatasız yapmanıza yardımcı olur.

5) Fermuarcim.com’un kuruluş felsefesi nedir?

Cevap: Fermuarcim.com’un amacı ürettiği üstün kaliteli fermuarları ihtiyacı olan son kullanıcıya sorunsuz bir şekilde en uygun fiyatla teslim etmektir.

6) Fermuarcim.com’u kimler tercih etmektedir?

Cevap: Fermuarcim.com fermuara ihtiyacı olan herkese hitap etmekte, özellikle konfeksiyon atölyeleri, terziler, ayakkabı tamircileri, tuhafiyeler, tamirciler, butik mağazalar, çeyiz dükkanları, elbise mağazaları, hazır giyimciler, tekstil onarıcıları gibi firmalar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

×
×
×
×
×
×
×